Beyaz Adaçayı Tütsü

109.20 

White Sage Tütsü Buketi ile Enerjinizi Dengeleyin!

Uzun yıllar boyu Beyaz Adaçayının iyileştirici ve şifa verici gücünden faydalanan toplumlar, Beyaz Adaçayını birçok ritüel ve meditasyonda kullanırken dengeleyici bir unsur olarak nesilden nesile aktarmışlardır. %100 doğal ve el yapımı Beyaz Adaçayı Tütsü Buketi ile bulunduğunuz ortamın enerjileri dengelenirken; pratiklerinize daha çok odaklanabilir ve kaygılarınızı hafifletebilirsiniz. Hem fiziki hem de ruhsal olarak bütünsel bir destek sağlarken, bir yandan da pratiklerinizden aldığınız verimi en üst seviyeye taşıyabilirsiniz. İçten dışa iyileşmek mümkün; siz sadece yolunuza odaklanın.

Nasıl Yakılır?

Öncelikle Beyaz Adaçayı Tütsü Buketinizi nemsiz ve kuru ortamlarda tutmaya özen gösterin. Aksi takdirde nemlenen buketi tutuşturmakta güçlük çekebilirsiniz. Buketi tutuşturmak için bir mum veya çakmaktan faydalanabilirsiniz. Ateşi çubuğunuza yaklaşık 45°’lik bir açı ile 30 sn. tutarak yanmasına izin verin ve ardından üfleyin. White Sage tütsünüzün közüden bir duman akışı yükselecek ve çevreye yayılacaktır.

Tütsünüzü tekrar harekete geçirmek isterseniz ara ara nazikçe üflemeniz yeterli olacaktır.

Not: White Sage, stick tütsüler gibi sürekli yoğun duman verebilecek ve sonuna kadar yanacak bir tütsü değildir. Dumanı oldukça etkili ve yoğundur. Uzun süreli dumanlanma istiyorsanız ara ara üfleyerek tütsünüzü harekete geçirmeyi deneyebilirsiniz. Tütsüleme işleminizi bitirdiğinizde tütsünüzü yanmaz bir kâseye koymayı unutmayınız.

 

Kredi Kartları ile Taksit İmkanı

Bu ürünü kredi kartı ile 9 taksit satın alabilirsiniz.

Ücretsiz Kargo

150 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bizden

Stokta

Açıklama

Ürün Bilgileri
Paket İçeriği 1 Adet   Beyaz Adaçayı Buket Tütsü

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.