Biberiye Tütsü

109.20 

Biberiye Tütsü Buketi ile Her Pratikle Daha Fazla Gelişin!

Meditasyonlarınız ve yoga pratikleriniz için potansiyelinizi ortaya çıkarmaya yardımcı olan Biberiye Tütsü Buketi ile eylemlerinizi özel bir niyetle çerçeveleyerek ritüellere dönüştürün. %100 doğal ve el yapımı olan Biberiye Tütsü Buketi, güçlü antioksidan özelliğiyle hem enerjinizi canlı tutmanıza hem de odağınızın dağılmamasına yardımcı olurken, her pratikte daha da derine inmenize olanak tanır. Bu kez güneşi Biberiye Tütsü Buketi ile selamlayın…

Nasıl Yakılır?

Öncelikle Biberiye Tütsü Buketinizi nemsiz ve kuru ortamlarda tutmaya özen gösterin. Aksi takdirde nemlenen buketi tutuşturmakta güçlük çekebilirsiniz. Buketi tutuşturmak için bir mum veya çakmaktan faydalanabilirsiniz. Ateşi çubuğunuza yaklaşık 45°’lik bir açı ile 30 sn. tutarak yanmasına izin verin ve ardından üfleyin. Közden bir duman akışı yükselecek ve çevreye yayılacaktır.

Tütsünüzü tekrar harekete geçirmek isterseniz ara ara nazikçe üflemeniz yeterli olacaktır.

Not: Biberiye, stick tütsüler gibi sürekli yoğun duman verebilecek ve sonuna kadar yanacak bir tütsü değildir. Dumanı oldukça etkili ve yoğundur. Uzun süreli dumanlanma istiyorsanız ara ara üfleyerek tütsünüzü harekete geçirmeyi deneyebilirsiniz. Tütsüleme işleminizi bitirdiğinizde tütsünüzü yanmaz bir kâseye koymayı unutmayınız.

 

Kredi Kartları ile Taksit İmkanı

Bu ürünü kredi kartı ile 9 taksit satın alabilirsiniz.

Ücretsiz Kargo

150 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bizden

Stokta

Açıklama

Ürün Bilgileri
Paket İçeriği 1 Adet   Biberiye Buket Tütsü

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.