Büyük Boy Buddha Geri Akışlı Tütsülük

527.80 

Bulunduğunuz ortamların enerjisi, ruhunuza ve psikolojinize yansır. Enerjinizi pozitife çevirmek için çevrenizde bulunduracağınız birkaç yardımcı gününüzü güzelleştirir. Meditasyon, terapi, yoga ritüellerin vazgeçilmez bir parçası olan geri akış backflow tütsülükler; tütsünüzün güvenli bir şekilde tütmesinden, aromasını doğru notalarla vermesine kadar birçok noktaya etki eder.

Seramik çaydanlık şeklindeki dekoratif geri akış backflow tütsülüğü, göze hitap eden şekli ve diğer tüm renkler ile birlikte kullanabileceğiniz renk tonuyla yaşam alanlarınızda hem tütsülük hem de dekoratif olarak kullanabileceğiniz bir tütsülük çeşididir. Geri akış tütsüleriniz için uygun olan Büyük Boy Mavi Renk Buddha Polyester Geri Akış Backflow Tütsülük, ince ve nahif hatları ile evinizin önemli bir parçası olmak için üretildi.

Açıklama

Ürün Bilgileri
Paket İçeriği 1 Adet Mavi Kahverengi Buddha Polyester Geri Akış Backflow Dekoratif Tütsülük

 

Geri Akış Tütsülük Nasıl Kullanılır?

Tütsünüz alev aldıktan sonra söndürmeden önce 5-10 saniye yanmasına izin verin. Ardından hafifçe üfleyerek söndürün. Tütsünüzün köz şeklinde yanmaya başladığını gördükten sonra tütsülükte tütsü için açılan uygun deliğe tütsünüzü yerleştirin.

Dikkat Edilmesi Gerekenler:

  • Tütsülüğünüzün gözle görülebilir, yerden yüksek ve hava akımının çok olmadığı bir yerde olduğuna emin olun.
  • Bulunduğunuz ortamdan ayrılırken tütsülüğünüzü ve tütsünüzü kontrol edin.

 

Kapıda Ödeme veya Kredi Kartları ile Taksit İmkanı

Bu ürünü kapıda nakit veya kredi kartıyla satın alabilir ya da  kredi kartı ile 9 taksit satın alabilirsiniz.

Ücretsiz Kargo

150 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bizden! Siparişleriniz Yurtiçi Kargo ile 3-4 iş günü içerisinde teslim edilmektedir.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.