Dragon Blood Geri Akış Tütsü

34.00 

Satya Dragon’s Blood (Ejdarha Kanı) Aromalı Backflow Geri Akış Tütsü

Satya Geri Akış Tütsü, size kokudan daha fazlasını vadediyor. Uzun yanma süresi ve yoğun kokusu ile diğer tütsüleriniz arasında kendisine sağlam bir yer edinecek. Geri akış tütsülerini özel tütsülüklerine koyduğunuz zaman başka bir yere dönüp bakmakta zorlanacağınız bu görsel şölenin keyfini çıkarın.

Hadi, hem ruhunuzu hem gözünüzü dinginliğe açın!

Ejderha Kanı Ağacı, Kanarya Adaları ve Madeira’da yetiştirilmektedir. Vahşi doğada bulunmayan bu ağaç yavaş yavaş fakat çok fazla büyümektedir. Geçmişten günümüze ritüellerde önemli bir rol oynamıştır. Tütsünün içeriğinde Ejdarha Kanı Ağacı reçinesi ve bitki özleri bulunmaktadır. Yumuşak, odunsu ve güçlü bir kokuya sahiptir.

Çakra açma, meditasyon, yoga için kullanılabilir. Ayrıca rahatlatan kokusu ile ev, ofis gibi ortamlarında gün boyu içerisinde kapalı kaldığınız alanlarda da kendinize zaman yaratmanıza fırsat verir.

Paket içerisinde 24 adet adet Satya marka tütsü bulunmaktadır. Satya markası Hindistan menşeili bir markadır ve ürünleri tamamen el işçiliğine dayanan bir sistemle üretilmektedir. Satın aldığınız tütsülerin içeriğinde gerçek bitki özleri bulunmaktadır. Bu sebeple gönül rahatlığı ile kullanılabilir.

Nasıl Yakılır?

Tütsünüzü, üst kısmının ucu köz rengine gelene kadar yakın. Çıkan alevi üfleyin ve geri akış tütsüleri için üretilen tütsülüğünüze yerleştirin. 45 saniye sonra yukarıdan aşağıya doğru inen dumanı görün ve bu görselin tadını çıkartmak için bir köşeye yerleşin. Size iyi geleceğini hissettiğiniz an tütsü yakmaktan çekinmeyin. Kokunun şifasına kendinizi bırakın.

Kredi Kartları ile Taksit İmkanı

Bu ürünü kredi kartı ile 9 taksit satın alabilirsiniz.

Ücretsiz Kargo

150 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bizden

Stokta

Açıklama

Ürün Bilgileri
Paket İçeriği 1 Paket Dragon Blood Geri Akış Tütsü

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.