Lavanta Tütsü

100.10 

Arjens Lavanta Tütsü, sakinleşmeniz ve rahatlamanız için özel anlar yaratmakla kalmayıp; uykusuzluk, stres, kaygı bozukluğu ve depresyon gibi kötü enerjileri uzaklaştırmanıza yardımcı olur.

Bulunduğunuz ortamda etkisini ve kokusunu hemen fark edeceğiniz Arjens Lavanta Tütsü, özel anlarınızı size ve sevdikleriniz için unutulmaz kılacak. Enerji temizliği ve meditasyon pratikleriniz için hazırladığımız buketi istediğiniz her alanda kullanabilirsiniz. Doğayı koklayın, atmosferinizi değiştirin!

Lavanta Tütsü Nasıl Yakılır?

Öncelikle Lavanta tütsü buketinizi nemsiz ve kuru ortamlarda tutmaya özen gösterin. Aksi takdirde nemlenen buketi tutuşturmakta güçlük çekebilirsiniz. Buketi tutuşturmak için bir mum veya çakmaktan faydalanabilirsiniz. Ateşi çubuğunuza yaklaşık 45°’lik bir açı ile 30 sn. tutarak yanmasına izin verin ve ardından üfleyin. Közden bir duman akışı yükselecek ve çevreye yayılacaktır. Çubuğunuzu yaktıktan sonra ister elinizde evinizin her köşesinde dolaştırabilir, isterseniz çubuğu bir tütsü tutucuya yerleştirebilirsiniz.

Tütsünüzü tekrar harekete geçirmek isterseniz ara ara nazikçe üflemeniz yeterli olacaktır.

Not: Lavanta, stick tütsüler gibi sürekli yoğun duman verebilecek ve sonuna kadar yanacak bir tütsü değildir. Dumanı oldukça etkili ve yoğundur. Uzun süreli dumanlanma istiyorsanız ara ara üfleyerek tütsünüzü harekete geçirmeyi deneyebilirsiniz. Tütsüleme işleminizi bitirdiğinizde tütsünüzü yanmaz bir kâseye koymayı unutmayınız

Açıklama

Kredi Kartı, Havale/EFT seçeneklerini seçtiğinde Türkiye içinde 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretini biz ödüyoruz.

 

Siparişim kaç günde gelir?

Hafta içi saat 16:00’dan önce verilen tüm siparişleri aynı gün kargoya teslim edip gönderiyoruz.

Cumartesi günleri kargo şirketleri yarım gün çalıştığı için saat 10:00’dan önce verilen siparişleri aynı gün kargoya teslim ediyoruz. Bu siparişlerin size teslimi ise bulunduğunuz şehre göre Pazartesi veya Salı günü yapılıyor. Cumartesi öğleden sonra ve Pazar günleri verdiğiniz siparişleri ise Pazartesi günü kargoya teslim ediyoruz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.