Limon Servi Tütsü

109.20 

Limon Servi Buket Tütsü ile Yaşamın Canlılığına Tanık Olun!

Limon Servi Buket Tütsü, kendinizi iyi hissetmediğiniz ortamların enerjisini değiştirmek ve daha derin bağlar kurmanıza yardımcı olmak için özenle hazırlandı. Limon Servi Buket Tütsü, gerek ev gerekse iş ortamlarınızda yaratıcı yönünüzü kuvvetlendirmek ve enerjinizi yükseltmek için kadim bilgilerin ışığında buket haline getirildi. %100 doğal ve el yapımı özelliği, toprağı ve canlılığı anımsatan nahif notalarıyla “pazartesi sendromu” kavramı ile vedalaşın!

Nasıl Yakılır?

Öncelikle Limon Servi Tütsü Buketinizi nemsiz ve kuru ortamlarda tutmaya özen gösterin. Aksi takdirde nemlenen buketi tutuşturmakta güçlük çekebilirsiniz. Buketi tutuşturmak için bir mum veya çakmaktan faydalanabilirsiniz. Ateşi çubuğunuza yaklaşık 45°’lik bir açı ile 30 sn. tutarak yanmasına izin verin ve ardından üfleyin. Közden bir duman akışı yükselecek ve çevreye yayılacaktır.

Tütsünüzü tekrar harekete geçirmek isterseniz ara ara nazikçe üflemeniz yeterli olacaktır.

Not: Limon Servi, stick tütsüler gibi sürekli yoğun duman verebilecek ve sonuna kadar yanacak bir tütsü değildir. Dumanı oldukça etkili ve yoğundur. Uzun süreli dumanlanma istiyorsanız ara ara üfleyerek tütsünüzü harekete geçirmeyi deneyebilirsiniz. Tütsüleme işleminizi bitirdiğinizde tütsünüzü yanmaz bir kâseye koymayı unutmayınız.

 

Kredi Kartları ile Taksit İmkanı

Bu ürünü kredi kartı ile 9 taksit satın alabilirsiniz.

Ücretsiz Kargo

150 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bizden

Stokta

Açıklama

Ürün Bilgileri
Paket İçeriği 1 Adet   Limon Servi Buket Tütsü

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.