Öd Ağacı Ağaç Tütsü

85.00 185.00 

İnsanın içinde bütün dünya vardır ve eğer nasıl bakman, öğrenmen gerektiğini bilirsen kapı orada ve anahtar elindedir. Yeryüzünde senden başka hiç kimse ne sana o anahtarı verebilir ne de o kapıyı açabilir. -Jiddu Krishnamurti

Öd Ağacı, Asya ve Uzakdoğu’da dini törenlerde oldukça yaygın şekillerde kullanılan bir ağaç türüdür. Özellikle yumuşak kokulardan hoşlananlar için iyi bir seçenek olacaktır.

Güçlü bir uyarıcı etkisine sahip olan bu ağaç türünün doğal bir afrodizyak etkisi bulunmaktadır.

Odaklanmayı arttırdığı için meditasyonlarınıza eşlik etmesi amacı ile kullanabilirsiniz. İçinize dönmek ve odaklanmak, kendinize ve çevrenize dair birçok şeyi keşfetmenizi sağlar.

Öd Ağacı Ağaç Tütsü Nasıl Yakılır ?

Öncelikle Öd Ağacı tütsü çubuklarınızı nemsiz ve kuru ortamlarda tutmaya özen gösterin. Aksi takdirde nemlenen çubuklarınızı tutuşturmakta güçlük çekebilirsiniz. Çubukları tutuşturmak için bir mum veya çakmaktan faydalanabilirsiniz. Ateşi çubuğunuza yaklaşık 45°’lik bir açı ile 30 sn. tutarak yanmasına izin verin ve ardından üfleyin. Közden bir duman akışı yükselecek ve çevreye yayılacaktır. Çubuğunuzu yaktıktan sonra ister elinizde evinizin her köşesinde dolaştırabilir, isterseniz çubuğu bir tütsü tutucuya yerleştirebilirsiniz.

Tütsünüzü tekrar harekete geçirmek isterseniz ara ara nazikçe üflemeniz yeterli olacaktır.

Not: Öd Ağacı, hem tütsüler gibi sürekli yoğun duman verebilecek ve sonuna kadar yanacak bir tütsü değildir. Dumanı oldukça etkili ve yoğundur. Uzun süreli dumanlanma istiyorsanız ara ara üfleyerek tütsünüzü harekete geçirmeyi deneyebilirsiniz. Tütsüleme işleminizi bitirdiğinizde tütsünüzü yanmaz bir kaseye koymayı unutmayınız.

Arınmanın yolu, kendi içinizden geçer. Bırakın Öd Ağacı bu yolculukta size eşlik etsin.

Temizle

Açıklama

Kredi Kartı, Havale/EFT seçeneklerini seçtiğinde Türkiye içinde 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretini biz ödüyoruz.

 

Siparişim kaç günde gelir?

Hafta içi saat 16:00’dan önce verilen tüm siparişleri aynı gün kargoya teslim edip gönderiyoruz.

Cumartesi günleri kargo şirketleri yarım gün çalıştığı için saat 10:00’dan önce verilen siparişleri aynı gün kargoya teslim ediyoruz. Bu siparişlerin size teslimi ise bulunduğunuz şehre göre Pazartesi veya Salı günü yapılıyor. Cumartesi öğleden sonra ve Pazar günleri verdiğiniz siparişleri ise Pazartesi günü kargoya teslim ediyoruz.

Ek bilgi

Gram

40, 50, 100

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.