Sedir Ağacı Tütsü

60.00 

Sedir Ağacı Tütsü Buketi ile Kalp Çakranızı Güçlendirin!

İçinizdeki yaşam enerjisini hissetmek ve doğa ile aynı frekansı deneyimlemek için Sedir Ağacı Buket Tütsü! En eski tütsülerden biri olan Sedir Buket Tütsü özellikle kalp çakrası çalışmalarınız için en iyi yardımcıdır. %100 doğal ve el yapımı Sedir Ağacı Tütsü buketi ile kök çakranızın dengede ve sağlıklı kalmasına yardımcı olurken, dünya ile güçlü bağlar kurup daha dengeli ve rahat bir ruh halini yakalayabilirsiniz.

Nasıl Yakılır?

Öncelikle Sedir Ağacı Tütsü Buketinizi nemsiz ve kuru ortamlarda tutmaya özen gösterin. Aksi takdirde nemlenen buketi tutuşturmakta güçlük çekebilirsiniz. Buketi tutuşturmak için bir mum veya çakmaktan faydalanabilirsiniz. Ateşi çubuğunuza yaklaşık 45°’lik bir açı ile 30 sn. tutarak yanmasına izin verin ve ardından üfleyin. Közden bir duman akışı yükselecek ve çevreye yayılacaktır.

Tütsünüzü tekrar harekete geçirmek isterseniz ara ara nazikçe üflemeniz yeterli olacaktır.

Not: Sedir Ağacı, stick tütsüler gibi sürekli yoğun duman verebilecek ve sonuna kadar yanacak bir tütsü değildir. Dumanı oldukça etkili ve yoğundur. Uzun süreli dumanlanma istiyorsanız ara ara üfleyerek tütsünüzü harekete geçirmeyi deneyebilirsiniz. Tütsüleme işleminizi bitirdiğinizde tütsünüzü yanmaz bir kâseye koymayı unutmayınız.

 

Kredi Kartları ile Taksit İmkanı

Bu ürünü kredi kartı ile 9 taksit satın alabilirsiniz.

Ücretsiz Kargo

150 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bizden

Stokta

Açıklama

Ürün Bilgileri
Paket İçeriği 1 Adet   Sedir Ağacı Buket Tütsü

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.