Palo Santo Doğal Ağaç Tütsü

80.00 185.00 

Palo Santo Doğal Ağaç Tütsü Nedir? Faydaları Nelerdir?

Kendi deneyimine dayalı olmayan her şeyi bir varsayım olarak kabul et.  -Osho

Güney Amerika menşeili Palo Santo ağacından üretilen bu tütsü çeşidi, yüzyıllardır yerli halk tarafından kullanılmaktadır. İyileştirme ve arındırma için kullanabileceğiniz Palo Santo, anı deneyimlemenize yardımcı olur. Limbik sisteme direkt etki ettiğinden kaygıyla başa çıkmayı kolaylaştırır.

Rahatlatan kokusu ile ev, ofis gibi gün boyu içerisinde kapalı kaldığınız alanlarda kendinize zaman yaratmanıza fırsat verir. Konsantrasyon ve odaklanma sağladığı için özellikle ofisler ya da evden çalışanlar  için oldukça faydalıdır.

Sürdürülebilirlik özelliği ile denetimli bir şekilde ekilen Palo Santo ağaçlarından tütsü yapımı ağaçlara zarar vermeden gerçekleşmektedir. Tütsüler, ölümü gerçekleşen ağaçlar ya da yere düşen dallardan üretilirler. Böylece siz de doğaya zarar vermeden, onunla beraber bu deneyimi yaşamış olursunuz.

Palo Santo Tütsü Çubukları Nasıl Yakılır?

Öncelikle Palo Santo tütsü çubuklarınızı nemsiz ve kuru ortamlarda tutmaya özen gösterin. Aksi takdirde nemlenen çubuklarınızı tutuşturmakta güçlük çekebilirsiniz. Çubukları tutuşturmak için bir mum veya çakmaktan faydalanabilirsiniz. Ateşi çubuğunuza yaklaşık 45°’lik bir açı ile 30 sn. tutarak yanmasına izin verin ve ardından üfleyin. Közden bir duman akışı yükselecek ve çevreye yayılacaktır. Çubuğunuzu yaktıktan sonra ister elinizde evinizin her köşesinde dolaştırabilir, isterseniz çubuğu bir tütsü tutucuya yerleştirebilirsiniz.

Palo Santo’yu tekrar harekete geçirmek isterseniz ara ara nazikçe üflemeniz yeterli olacaktır.

Not: Palo Santo, hem tütsüler gibi sürekli yoğun duman verebilecek ve sonuna kadar yanacak bir tütsü değildir. Dumanı oldukça etkili ve yoğundur. Uzun süreli dumanlanma istiyorsanız ara ara üfleyerek tütsünüzü harekete geçirmeyi deneyebilirsiniz. Tütsüleme işleminizi bitirdiğinizde tütsünüzü yanmaz bir kaseye koymayı unutmayınız.

Palo Santo ağacının yerli halk tarafından yüzyıllardır kullanılan şifalandırma gücünü deneyimleyin. Doğayı koklayın, yüksek frekansı ile zihninize ve ruhunuza dokunmasına izin verin.

Temizle

Açıklama

Kredi Kartı, Kapıda Ödeme ve Havale/EFT seçeneklerini seçtiğinde Türkiye içinde 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretini biz ödüyoruz.

Siparişim kaç günde gelir?

Hafta içi saat 12:00’den önce verilen tüm siparişleri aynı gün kargoya teslim edip gönderiyoruz.

Cumartesi günleri kargo şirketleri yarım gün çalıştığı için saat 09:00’dan önce verilen siparişleri aynı gün kargoya teslim ediyoruz. Bu siparişlerin size teslimi ise bulunduğunuz şehre göre Pazartesi veya Salı günü yapılıyor. Cumartesi öğleden sonra ve Pazar günleri verdiğiniz siparişleri ise Pazartesi günü kargoya teslim ediyoruz.

Ek bilgi

Ağırlık Yok
Gram

40, 50, 100

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.